zapisy 2024

Aktualnie w ofercie posiadamy pięć turnusów Wakacji w Siodle. Cztery 2-tygodniowe oraz jeden tygodniowy.

Przed zapisem na obóz należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa (klik) w obozie, regulaminem uczestnika obozu (klik) oraz oraz regulaminem korzystania z serwisu Stadnina Runowo (klik).

Poniżej znajduje się odnośnik do systemu zapisów. Znajduje się w nim formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie i poprawne przesłanie jest równoznaczne z chwilową/tygodniową rezerwacją miejsca na turnusie (do czasu wpłaty zaliczki). Dodatkowo, podane informacje składają się na internetową kartę kwalifikacyjną. Dzięki temu, w dniu rozpoczęcia obozu nie trzeba przywozić ze sobą żadnych dodatkowych dokumentów.

Następnie przejdź do ekranu podsumowania i sprawdź czy wszystkie dane są poprawne.

Jeśli została wybrana opcja płatności zaliczki online, zostaniesz przekierowany/a na zewnętrzną stronę do płatności internetowych. Zaliczka wynosi 800 PLN. Po poprawnym przebiegu operacji, miejsce na turnusie zostanie zarezerwowane na stałe.

W przypadku płatności zaliczki przelewem tradycyjnym, wykonywana jest 7 dniowa rezerwacja miejsca na obozie. Jest to czas na wykonanie przelewu w wysokości 800 PLN. Dane do przelewu zostaną zawarte w wiadomości e-mail. Prosimy o wykonanie przelewu o dokładnie takim samym tytule.

Po  zaksięgowaniu zaliczki zostanie wysłana druga wiadomość zawierająca wszystkie dane rezerwacji. Jest ona potwierdzeniem zapisu na obóz.

Jeśli nie możesz znaleźć naszego maila, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam również nie możesz znaleźć maila, poinformuj nas o tym (kontakt).

Resztę należności (po odjęciu zaliczki) należy wpłacić do miesiąca przed rozpoczęciem turnusu.
Płatność powinna być nierozdzielna (zawierać się w jednym przelewie)!

Jeśli uczestnik planuje przyjechać lub wracać z obozu za pomocą środków zbiorowego transportu (PKP, PKS, Flixbus), oferujemy pomoc w dotarciu do Runowa z pobliskich węzłów  komunikacyjnych.

W celu poinformowania nas o konieczności pomocy w transporcie, prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres biuro@stadninarunowo.pl.

Wszystko gotowe! Pozostaje jedynie odliczać czas do rozpoczęcia turnusu.

Zapisy zostaną otwarte 1 lutego.

Sprawdź resztę naszej oferty