Oferta dla dorosłych

Jazda konna to również i nasza pasja – jednak rekreacja i sport w powszechnie znanej, klasycznej odsłonie nie zaspakaja naszego jeździeckiego apetytu. Jeśli też poszukujecie czegoś innego niż „zwykłe” jazdy konne, realizujemy również:

  • Szkolenia jeźdźców i koni z ziemi ("natural")
  • Treningi w duchu historycznym, w tym łucznictwo konne oraz nauka posługiwania się bronią białą (treningi łucznictwa i szermierki wpierw z ziemi, następnie konno)
  • Rajdy i dłuższe wypady w teren z popasem

Każde z tych zajęć możemy zrealizować dla Państwa w ramach weekendu w siodle lub zgodnie z cennikiem jazd grupowych i indywidualnych – zarówno z ziemi, jak i konno. By ustalić swój własny plan weekendu, a jesteście zainteresowani którąś z powyższych lekcji bądź aktywności, zapraszamy do kontaktu e-mailowo, facebookowo lub telefonicznie.

Wydarzenia 2020

Jeśli planują Państwo spędzić u nas więcej czasu niż zwykły weekend – zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami długich weekendów i obozów dla dorosłych na rok 2020:

  • Długi weekend 30 maj, 1, 2 i 3 czerwca – weekend z historycznymi technikami jazdy, łucznictwa i walki a także 3 godzinnym terenem po naszych okolicach. Ponadto ognisko i kolacja w formie grilla.
  • Długi weekend 11 - 14 czerwca – weekend z 8 godzinnym rajdem konnym i naturalnymi metodami jazdy. Ponadto zajęcia z lonżowania, groomingu i fizjoterapii koni.
  • Obóz jeździecki dla dorosłych 7 - 13 września – intensywny obóz tylko dla dorosłych! Polecamy również młodym dorosłym oraz studentom. Kameralna atmosfera. Bardzo elastyczny program. Koszt: 1300 PLN.
  • Weekend hubertusowy 23 - 25 października – coroczne święto jeźdźców i myśliwych. Cross, teren, gonitwa, specjalne menu, przyjęcie z zabawą taneczną i wiele innych przygód.

Aby dokonać rezerwacji, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@stadninarunowo.pl z interesującym Państwa terminem, imieniem i nazwiskiem uczestnika, numerem telefonu oraz numerem PESEL (do ubezpieczenia).

*Do Państwa decyzji pozostaje, które zajęcia będą realizowane – wszystkie są wymienne na lekcje jazdy konnej!