Jazdy konne

Zapraszamy na jazdy konne! Prowadzimy jazdy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców – na placu oraz w terenie. Wszystkie jazdy odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Jazdy prowadzimy w grupach bądź indywidualnie – osoby zaawansowane zapraszamy na treningi typowo ujeżdżeniowe, jak i skokowe.

Na lekcje należy umawiać się przynajmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku umówionej jazdy i niemożności stawienia się na niej – lekcję należy odwołać, również z wyprzedzeniem.

Karnety wydawane są imiennie – lekcje z danego karnetu może wykorzystać tylko osoba, która jest do niego przypisana. Jazdy niewykorzystane w ciągu 4 tygodni przepadają.

Karnet „szkółka” dotyczy jedynie lekcji realizowanych w ramach sobotniej szkółki jeździeckiej. Wykorzystanie lekcji z karnetów „szkółka” poza sobotnimi zajęciami szkółki, bądź karnetu „grupa” podczas lekcji indywidualnych wymaga odpowiedniej dopłaty. Karnet „grupa” może być wykorzystany podczas zajęć sobotniej szkółki jeździeckiej.

Cennik:

Lekcje dla jeźdźców początkujących:
Lekcje dla jeźdźców średniozaawansowanych oraz zaawansowanych (godzinne)*:
*Lekcje przeznaczone dla osób samodzielnie poruszających się przynajmniej w stępie i kłusie, potrafiących przygotować konia do jazdy – jeśli potrzebna jest pomoc instruktora, czas wykorzystywany na pomoc przy czyszczeniu i siodłaniu liczony jest w ramach lekcji.
WordPress Image Gallery Plugin
WordPress Image Gallery Plugin

Umów się na jazdę już dzisiaj!

Sobotnia szkółka jeździecka

Zapraszamy dzieci i młodzież, które chciałyby zacząć regularnie jeździć i spędzać więcej czasu z końmi na zajęcia sobotniej szkółki jeździeckiej! Co tydzień organizujemy lekcję jazdy konnej w kilkuosobowych grupach, dostosowanych do umiejętności jeźdźców (od początkujących do zaawansowanych, z ambicjami na odznaki PZJ czy zawody). W zależności od pogody i chęci naszych jeźdźców, co jakiś czas w ramach lekcji wyjeżdżamy również w teren. Oprócz jazd, staramy się mieć zajęcia dodatkowe, w tym:

  • wykłady o tematyce jeździeckiej, weterynaryjnej czy hodowlanej,
  • zajęcia w stajni – dowiemy się, jak wyglądają stajenne obowiązki, jak pielęgnować konie oraz jak zadbać o sprzęt,
  • co jakiś czas mamy okazję przyjrzeć się pracy weterynarza oraz kowala,
  • dodatkowe zajęcia z zakresu szeroko pojętego jeździectwa- każda osoba będzie mogła przyjrzeć się sztuce powożenia, woltyżerki oraz pracy z końmi z ziemi poprzez lonżowanie, zabawy z ziemi z zastosowaniem metod naturalnych.

Spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 10.00. Zajęcia zwykle trwają do godziny 14.00 – o tej godzinie istnieje możliwość wykupienia domowego, dwudaniowego obiadu.

Chcesz miło spędzić letni czas?

Skorzystaj z naszej oferty wakacyjnych obozów!

WordPress Image Gallery Plugin