Stadnina koni runowo

Twoje miejsce pod słońcem

O nas

Zapraszamy do Stadniny Koni Runowo – Twojego miejsca pod słońcem! Od lat zajmujemy się bezpiecznym i aktywnym wypoczynkiem oraz profesjonalną nauką jazdy konnej w pięknym zakątku Kaszub. Więcej o nas można znaleźć w zakładce „O nas”.

Nasza oferta

Już od ponad ćwierć wieku nasza stajnia zaspokaja oczekiwania wielu jeźdzców i nie tylko!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową, jazd konnych oraz obozów jeździeckich. Jeśli potrzebują Państwo specjalnej oferty – polecamy się i zapraszamy do nawiązania kontaktu!

Wakacje w siodle

Nasze dwutygodniowe i tygodniowe obozy jeździeckie od lat zdobywają popularność ambitnych miłośników jazdy konnej, a także osób dopiero zaczynających swoją przygodę z jeździectwem. Sprawdź naszą ofertę na wakacyjne obozy konne i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Weekend w siodle

Przyjedź do nas i odpocznij wraz z końmi podczas weekendu w siodle. Nasi instruktorzy czekają zarówno na osoby szukające jeździeckiego rozwoju, jak i te początkujące lub jeżdżące rekreacyjnie.

Jazdy konne

Zajmujemy się profesjonalną nauką jazdy konnej początkujących oraz osób zaawansowanych (treningi skokowe i ujeżdżeniowe, przygotowanie do odznak jeździeckich).

Galeria zdjęć

Najlepszym sposobem na poznanie naszej stadniny jest zobaczenie jej na własne oczy. Dzięki naszej obszernej galerii możesz to zrobić nie wychodząc z domu! Zobacz piękne tereny, pastwiska oraz oczywiście konie czyniące naszą stadninę wyjątkową.

Odwiedź nas