zapisy 2020

Aktualnie w ofercie posiadamy pięć turnusów Wakacji w Siodle. Cztery 2-tygodniowe oraz jeden tygodniowy.

Przed zapisem na obóz należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa (klik) w obozie oraz regulaminem uczestnika obozu (klik).

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Należy go wypełnić zgodnie z przypisami a następnie wysłać poprzez naciśnięcie przycisku „WYŚLIJ”.

Po poprawnym wypełnieniu formularza wyświetli się komunikat o pozytywnym przebiegu operacji a na podany adres e-mail zostanie wysłany e-mail potwierdzający zgłoszenie.

Jeśli nie możesz znaleźć naszego maila, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam również nie możesz znaleźć maila, poinformuj nas o tym (kontakt).

W mailu, który otrzymasz po wysłaniu formularza zgłoszeniowego będą znajdowały się dane do przelewu oraz kwota zaliczki. Dopiero po zaksięgowaniu przez nas wpłaty miejsce na obozie zostanie zarezerwowane! Reszta kwoty musi zostać uiszczona do miesiąca przed rozpoczęciem wybranego turnusu.

Po zaksięgowaniu przez nas zaliczki otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację miejsca na turnusie. Będzie się w nim również znajdować instrukcja wypełnienia internetowej karty kwalifikacyjnej (zrezygnowaliśmy z papierowej wersji karty). Prosimy o jak najszybsze wypełnienie karty kwalifikacyjnej.

Wszystko gotowe! Pozostaje jedynie odliczać czas do rozpoczęcia turnusu 😉 .

Formularz zgłoszeniowy

Czy dziecko już u nas było?

Czy chcesz otrzymać fakturę?

Proszę podać dane do faktury:
Sprawdź resztę naszej oferty