Oferta naszej stadniny

Wakacje w siodle
Jazdy konne
Weekend w siodle

Jak się zapisać

 1. Wybierz jeden z turnusów
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Należy go wypełnić zgodnie z przypisami a następnie wysłać poprzez naciśnięcie przycisku „WYŚLIJ”.
 3. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa i regulaminem uczestnika obozu
  Przed zapisem na obóz należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa (klik) w obozie oraz regulaminem uczestnika obozu (klik).
 4. Sprawdź skrzynkę mailową
  Po poprawnym wypełnieniu formularza wyświetli się komunikat o pozytywnym przebiegu operacji a na podany adres e-mail zostanie wysłany e-mail potwierdzający zgłoszenie.Jeśli nie możesz znaleźć naszego maila, sprawdź folder SPAM. Jeżeli tam również nie możesz znaleźć maila, poinformuj nas o tym (kontakt).
 5. Wpłać zaliczkę
  W mailu, który otrzymasz po wysłaniu formularza zgłoszeniowego będą znajdowały się dane do przelewu oraz kwota zaliczki. Dopiero po zaksięgowaniu przez nas wpłaty miejsce na obozie zostanie zarezerwowane! Reszta kwoty musi zostać uiszczona do miesiąca przed rozpoczęciem wybranego turnusu.
 6. Wypełnij internetową kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu
  Po zaksięgowaniu przez nas zaliczki otrzymasz e-mail potwierdzający rezerwację miejsca na turnusie. Będzie się w nim również znajdować instrukcja wypełnienia internetowej karty kwalifikacyjnej (zrezygnowaliśmy z papierowej wersji karty). Prosimy o jak najszybsze wypełnienie karty kwalifikacyjnej.
 7. Zacznij odliczać czas do wakacji!

Formularz zgłoszeniowy


Czy dziecko już u nas było?

Czy chcesz otrzymać fakturę VAT?