Zapraszamy na lekcje jazdy konnej!

Prowadzimy lekcje zarówno dla osób początkujących, rekreacyjne jazdy na maneżu jak i treningi dla jeźdźców zaawansowanych.

Korzystając z pięknej okolicy zapraszamy również na przejażdżki w teren!

Cennik:

Oprowadzanie na koniu 15 min. – 15zł

Lekcja na lonży 30 min. – 30zł

Lekcja na maneżu 1h – 40zł*

Wyjazd w teren 1h – 40zł*

Karnet 4 jazd (również w ramach szkółki jeździeckiej)- 140zł

*UWAGA! Godzinne jazdy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) objęte są rabatem 25% i ich koszt wynosi 30zł (nie dotyczy świąt, dni wolnych od szkoły oraz okresu ferii zimowych/letnich wakacji)

Dodatkowo w soboty, poza sezonem letnim, zapraszamy dzieci i młodzież na cykliczne zajęcia naszej SOBOTNIEJ SZKÓŁKI JEŹDZIECKIEJ!
Co tydzień organizujemy lekcję jazdy konnej w kilkuosobowych grupach, dostosowanych do umiejętności jeźdźców (od początkujących do zaawansowanych, z ambicjami na odznaki PZJ czy zawody). W zależności od pogody i chęci naszych jeźdźców, co jakiś czas w ramach lekcji wyjeżdżamy również w teren.
Oprócz jazd, staramy się mieć zajęcia dodatkowe, w tym:
-wykłady o tematyce jeździeckiej, weterynaryjnej czy hodowlanej,
-zajęcia w stajni – dowiemy się, jak wyglądają stajenne obowiązki, jak pielęgnować konie oraz jak zadbać o sprzęt,
-co jakiś czas mamy okazję przyjrzeć się pracy weterynarza oraz kowala,
-dodatkowe zajęcia z zakresu szeroko pojętego jeździectwa- każda osoba będzie mogła przyjrzeć się sztuce powożenia, woltyżerki oraz pracy z końmi z ziemi poprzez lonżowanie, zabawy z ziemi z zastosowaniem metod naturalnych.

Spotykamy się w każdą sobotę o godzinie 10.00. Zajęcia zwykle trwają do godziny 14.00- o tej godzinie istnieje możliwość wykupienia domowego, dwudaniowego obiadu (w cenie 10 zł za posiłek).

KONTAKT: 505 756 854

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress